Burcu Özberk’ten çok cesur bir paylaşım

74

Aşk Mantık İntikam isimli diziyle beraber izleyen herkesi kendisine hayran bırakmış olan Burcu Özberk, sosyal medya hesabı üzerinden çok cesur bir paylaşımda bulunmuş oldu. Dekolteli bir elbise tercihiyle dikkatleri çekmiş olan ünlü isim, kısa zaman içinde çok fazla sayıda beğeni almış oldu.

FOX TV kanalının çok fazla izlenen dizilerinden Aşk Mantık İntikam adlı dizisindeki rolüyle isminden söz ettirmiş olan Burcu Özberk, oyunculuğunun yanında güzelliğinden dolayı da dikkatleri çekmekte. Yapmış olduğu paylaşımlarla çok sık bir şekilde gündeme gelmekte olan 31 yaşında bulunan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabı üzerinden de yeni fotoğraflar paylaşmış oldu.

Instagram platformu üzerinde tam tamına 7,9 milyon tane takipçisi yer alan Burcu Özberk’in yeni paylaşımı içerisinde dekolteli elbise tercihi çok fazla dikkat çekmiş oldu. Bahsi geçen bu paylaşıma kısa zaman içinde ise çok fazla sayıda beğeni gelmiş oldu.

Sempatik bir durumdaki tavırlarından dolayı hayranlarının gönlünde taht kurmuş olan Burcu Özberk’in takipçileri, yapmış oldukları yorumlar üzerinde genç oyuncunun güzelliğine dikkat çekip pek çok iltifatta bulunmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.