Ünlü isimlerin partisi olaylı bir şekilde bitmiş durumda

94

Magazin basınının ünlü isimleri, geçmiş olduğumuz günlerde bir partiye katılım gerçekleştirdi. Aralarında Tuba Ünsal’ın yanı sıra Ece Sükan ile birlikte Yasemin Allen’in de yer almış olduğu parti çok ilginç görüntülere sahne olmuş bulundu. Parti çıkışında alkollü bir şekilde aracına binmiş olan Ece Sükan, polislerin yaptığı çevirmeye takıldı. Alkollü bir şekilde araç kullanmakta olan Sükan’ın ehliyetine de burda el konuldu.

Gece yarısında çok geç saatlere kadar eğlenmiş olan ünlü isimler mekan çıkışı esnasında sorulan soruları da yanıtsız bırakmış oldu. Oyunculardan Tuba Ünsal ise mekan içerisinde ayrılan ilk isimdi. Ünsal’ın neşeli bir durumdaki tavırları dikkatleri çekmiş oldu.

Bir grup arkadaşı ile beraber araca binmiş olan Yasemin Allen, ön koltukta oturmakta olan kız arkadaşının gazetecilere orta parmak işareti yapmasından sonra çok büyük bir şok yaşamış oldu. Allen’ın yanında yer alan arkadaşları, ‘Bizi asla çekmeyin. İstemiyoruz!’ ifadelerine yer vererek kamerayı itmeye gayret etti. Yapılanların karşısında sessiz kalmış olan Allen’ın bu hareketlerine de bir anlam verilebilmiş değil..

Mekan çıkışında alkollü olduğu gözlenmiş olan Ece Sükan, arabasına doğru yönelmiş oldu. Ayakta durma konusunda güçlük çekmekte olan Sükan’ın neşeli olan tavırları da dikkatleri çekmiş oldu. Aracına binmesinin ardından Etiler’de polis çevirmesine takılmış olan Ece Sükan, alkolmetreye üflemeyi kabul etmedi. Sükan’ın bu söz konusu davranışının ardından ehliyetine iki senelik bir zamanla el konulmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.