Ziynet Sali’den bomba gibi yaz pozları

86

Ülkemizin Marmara ile birlikte Doğu kesimleri içerisinde hava soğumaya başlamış durumdayken Ege’nin yanı sıra Akdeniz bölgesi ile birlikte Kuzey Kıbrıs’ta halen yazdan kalma günler yaşanmaya devam ediliyor. Ziynet Sali ise yazın son günleri içerisinde yapmış olduğu bir paylaşımla isminden söz ettirmiş oldu. Ünlü durumda bulunan şarkıcı, Girne’den yapmış olduğu paylaşımının altına ‘Biz yaz bitti demeden yaz bitmez’ şeklinde bir not ilave etti.

Yaz mevsiminin son günlerinin tadını çıkartmaya devam eden ünlü sanatçı Ziynet Sali ise sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla isminden söz ettirmeyi başarmış oldu.

2019 senesi içerisinde gitarist sevgilisi Erkan Erzurumlu’yla dünyaevine girmiş olan ünlü şarkıcı Ziynet Sali, şu zamanlarda ise Girne’de tatil yapmaya devam ediyor. Ziynet Sali, güneş ile birlikte denizin keyfini çıkartmaya da devam etmekte. Eşi ile beraber objektiflerin karşısına geçmiş olan 46 yaşında bulunan şarkıcı, deniz kenarında vermiş olduğu pozları takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu. Ziynet Sali, fotoğraflarının alt kısmına ise, ‘Biz yaz bitti demeden yaz bitmez’ şeklinde bir not ilave etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.