Acun’un yapmış olduğu bağışlar doğru bir yere ulaştı

133

AHBAP Derneği’nin kurucusu ve aynı zamanda ünlü sanatçılardan Haluk Levent, ülkemizin yaşamış olduğu felaketlerin ardından Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu 5 milyon Türk Lirası tutarındaki bağışla neler yapılmış olduğunu açıkladı.

Yapmış olduğu yardımlar ile gönülleri fethetmeyi başaran Haluk Levent, yardımlarla alakalı faaliyetlerine de hız kesmeden devam etmekte. Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde SMA hastası çocukların tedavisinin yapılabilmesi amacıyla televizyon programı yapmaya hazırlandığını ifade eden Levent, derneğe yapılmış olan bağışlar konusunda da fazlasıyla şeffaf.

Yapılmış olan yardımlarının yanı sıra bağışçılarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmakta olan Haluk Levent, ünlü televizyonculardan biri olan Acun Ilıcalı’nın bağışta bulunmuş olduğu parasının nereye yardım şeklinde gitmiş olduğu bilgisini takipçilerine vermiş oldu. Orman yangınlarıyla ilgili olarak bir çok ünlünün bağış yapmış olduğu Levent paylaşımı üzerinde ‘Sevgili Acun Ilıcalı’nın 5 milyon Türk Lirası tutarındaki bağışının 1,5 milyon Türk Lirası tutarındaki bölümü Fethiye ilçesi ile birlikte Marmaris ilçesine mobilya şeklinde yollanmıştı. Bugün ise 2,5 milyon Türk Lirası tutarındaki kısmı Kastamonu ilinin yanı sıra Abana ilçesi ile birlikte Ayancık ilçesinde sel felaketinden etkilenmiş olan ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar teslim edilmekte’ ifadelerine yer verdi.

Acun Ilıcalı, yangın sebebiyle zarar görmüş olan vatandaşlar için AHBAP Derneği’ne 5 milyon Türk Lirası tutarındaki yardımda bulunmuş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.