Danla Bilic yeni sevgilisiyle kameralara yakalandı

58

Ortalama olarak bir ay öncesinde Poyraz Teoman’dan ayrılmış olan Danla Bilic’in Türkiye’nin kozmetik imparatorlarından biri olan Yusuf Engin’le aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmış idi. Ünlü durumda bulunan fenomen, geçmiş olduğumuz hafta yeni sevgilisiyle bir restoran içerisinde yemek yediği esnada görüntülenirken yüzünde bulunan mutluluk gözlerden kaçmadı.

Ardımızda bırakmış olduğumuz ay Poyraz Teoman’la yollarını ayırmış olan Danla Bilic, yeni bir aşka daha yelken açmış oldu. Sosyal medya üzerinde herkesin tanıdığı fenomenin yeni sevgilisi, ülkemizin kozmetik imparatorlarından bir tanesi olan Yusuf Engin olduğu bilgisine ulaşıldı.

Yusuf Engin’le Poyraz Teoman’ın ardımızda bırakmış olduğumuz kış ayı içerisinde modacı Gülnur Güneş’in doğum günü partisine katılmış olduğu ortaya çıktı. Danla Bilic’in ayrılmış olduğu eski aşkı ile birlikte yeni aşkının aynı dost ortamı içerisinde buluşması da çok ilginç bir tesadüf şeklinde nitelendirilmiş oldu.

Danla Bilic, geçmiş olduğumuz günlerde de yeni sevgilisiyle bir restoran içerisinde yemek yediği esnada objektiflere yakalandı. Bilic’in mutluluğu ise yüzlerine böyle yansımış oldu. Ünlü durumda bulunan fenomen daha öncesinde, ‘Evlilikle ilgili daha çok diri ve de gencim.’ ifadelerinde konuşmuş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.