İbrahim Tatlıses sahnede detone oldu

56

Seneler öncesinde suikasta uğramasının ardından sahnelerden uzak kalmış olan İbrahim Tatlıses, 12 senelik aranın sonrasında Kuruçeşme’de konser vermiş oldu. 1,5 milyon Türk Lirası tutarında para harcanmış olan konserde canlı şarkılar söylemesiyle hayranlarının beğenisini kazanan Tatlıses, bir ara ise detone oldu.

İmparator adlı lakapla Türk müziğine adeta damgasını vurmayı başaran İbrahim Tatlıses, İbo Show adlı programın sonrasında konserlerine de kaldığı yerden ediyor. İbrahim Tatlıses, tam tamına 12 senelik bir aranın sonrasında geçmiş olduğumuz günlerde ilk defa konser vermiş oldu.

Konserde yalnızca sahne ışıklandırmasıyla ilgili olarak 1,5 milyon Türk Lirası tutarında para harcandı. Arka arkaya canlı performans sergilemiş olan İbrahim Tatlıses, izleyicilere de unutması zor bir gece yaşatmış oldu. Fakat usta sanatçı bir ara şarkı söylediği esnada da detone oldu.

Ünlü isimlerin akın etmiş olduğu konser içerisinde Gülben Ergen ile birlikte Şafak Sezer de sahneye çıkıp İbrahim Tatlıses’le eğlenceli anlar yaşatmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.