Sapığı tekrar ortaya çıktı

67

Çiğdem Batur bir dönem oynadığı Bir zamanların efsane dizisi Kurtlar Vadisi’nde savcı Leyla rolüyle şöhreti yakalarken kendisine musalla olan sapığı tekrar ortaya çıktı. Konu hakkında Çiğdem Batur sosyal medya hesabı üzerinden kendisini taciz eden şahıs hakkında açıklama yaptı.

Çiğdem Batur yaptığı açıklamada “Birçoğunuz belki hatırlar. Bi kişi ile davam vardı. Bu kişi Erdinç olan bir sapıktı. Bu şahıs beni, ailemi ve çevremdekileri gerek cep telefonlarından arayarak, mesaj çekerek taciz ederken sonra işi ilerletip benim evime çiçekler, benzeri bir takım hediyeler yollayarak aynı şekilde benim tiyatro oyunları ama gelip, her oyuna bilet alıp, Twitter’dan ‘İşte şimdi şu koltukta oturuyorum, seni izliyorum gözüm üzerinde’ diyerek yazdığı taciz mesajlarıyla birlikte biz bir dava açmıştık. Ve bu davanın nasıl sonuçlandığını merak ediyorsanız söyleyeyim. Daha önce bu tarz suç işlemediği için cezası ertelendi. Bu demektir ki bir daha bu tarz bir suç işlerse hapis cezasını iki misli alacak.

Aradan bu kadar zaman çıkmasına rağmen kendisine bir tepki göstermediğimiz için kendisini hak sahibi görmeye başladı ve beni tekrar cep telefonumdan taciz etmeye ardından bu işi aileme götürmeye kadar götürdü.

Bu davanın peşini bırakmayacağım. Ben ve benim gibi kadınlar hayatları boyunca bu tarz sapıklarla uğraşmak zorunda kalıyorlar. Bu olanlara göz yummayacağım. Bu dava nasıl sonuçlandı derseniz; Bu şahsın daha önce herhangi bir suç işlemediğinden dolayı cezası ötelendi. Bu ne demek oluyor; bu ve buna benzer suç işlerse eğer hapis cezası alacak.

Şimdi kendisini hak sahibi görerek beni ve ailemi telefonla taciz ediyor. Şimdi biraz cesareti varsa bu videonun altına da bana yazdığın mesajları aynı özgüvenle yazsana… Hadi telefonun arkasında o klavyenin arkasında bana özgüvenle bulunduğun tacizi şimdi burada herkesin önünde bulunsana… İşte o işler öyle olmuyor. O yüzden ben bu işin arkasındayım. Bunu da sizinle paylaşmak istedim. Bu Erdinç B. isimli şahsın en kısa zamanda ceza alması için canla başla uğraşacağım.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.