Ragıp Narin altıncı teklisi Mucize ile dijital platformlarda

120

Sözü ve müziği kendisine ait şarkılarla sosyal medyada büyük yankı uyandıran bir ödnemin başarılı futbolcularından birisi de olan  Türk Pop Müziği’nin genç ve başarılı seslerinden biri olan Ragıb Narin, altıncı teklisi “Mucize”yi Pasion Turca etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyici ile buluşturuyor.

Ragıp Narin “Mucize” adlı çalışmasında esin kaynağının yine her zamanki gibi klasikleşmiş yurtdışı gezilerimden birinde ortaya çıktığını belirterek şarkımın doğum yeri Barcelona’dır. Dil öğrenmek için Barcelona’da gittiğim her yerde sürekli olarak duyduğum Latin müziğinin enerjisi ile bu beste ortaya çıktı” dedi.

Ragıp Narin’in  “Mucize” adlı şarkısının düzenlemesi Batu Çaldıran’a yaparken şarkı için çekilen klipte TikTok ve Instagram’da yüz binlerce takipçisi olan Influencer Sena Mia Kalıp’ın Ragıb’a eşlik ederken şarkının Mucize’nin klip çekimlerinde yönetmen koltuğuna Murad Küçük oturdu

 Ragıb Narin, profesyonel olarak müzik hayatına  2019 yılından başlarken o günde  bu yana dinleyici ile paylaştığı “Sevda Çiçeği”, “Gecekondu”, “Mavi”, “Gel Diyemem” “Menekşem” şarkılarıyla Spotify ve dijital platformlarda yüzbinlerce kez dinlenerek büyük beğeni toplamıştı.

Bir süre lisanslı futbol da oynayan sanatçı yakışıklılığı, ses rengi ve kendi söz müziğini yaptığı şarkıları seslendirmesiyle dikkat çekiyor.

“Mucize” Pasion Turca etiketiyle tüm dijital platformlarda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.