34 yaşındaki şarkıcı meme kanserine yakalandığını açıkladı

140

Geçtiğimiz hafta Instagram hesabından bir paylaşım yapan Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncusu Canan Ergüder yaptığı paylaşımda meme kanserine yakalandığını ve 1,5 ay önce ameliyat olduğunu duyurdu. Canan Ergüder’in bu paylaşımının ardından henüz bir hafta geçmişken bu kez kötü haber 34 yaşındaki şarkıcı Şimal’den geldi.

Hayranlarıyla sık sık YouTube kanalı için yaptığı şarkılarla buluşan Şimal bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda meme kanserine yakalandığını duyurdu. Ünlü şarkıcı, yapılan biyopsinin ardından meme kanseri tanısıyla kemoterapiye başladı. Saçlarını kestiren Şimal, son halini sosyal medya hesabından yayınladı.

Başarılı şarkıcı Instagram’da yaptığı son paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili dostlarım. Yaklaşık iki yıl boyunca göğsüme dokunduğumda elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Önemsemediğim o kitlenin meme kanseri olduğunu yapılan tetkikler sonrasında bugün öğrendim. Kendisini seven ve kendisine bakmaya özen gösteren biri olarak dışımı süslerken içimi unutmuşum. Bedenimizin verdiği alarmlara dikkat etmek gerekiyor. Aslında şu an kendime çok kızgınım. Benim için en önemli olan şeyi ertelemişim yani sağlığımı. Her kadın kendi önlemini kendi almalı ve erken teşhis için önce kendi muayenesini yapmalıdır. Sakın sizler benim düştüğüm hataya düşmeyin. Sakın ertelemeyin. Küçük bir kitleyken ertelediğim şey için şimdi tedaviye alındım. Bu aşamaların hepsini sizlerle paylaşacağım. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımızı hep birlikte söyleyeceğiz . Dualarınızı eksik etmeyin. Sizleri çok seviyorum.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.