Ünlü oyuncu Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi kadrosuna dahil oldu

43

Yayınlandığı Pazartesi gecelerine damgasına vuran TRT ‘in iddialı yapımlarından biri olan Uyanış Büyük Selçuklu’nun kadrosu büyümeye devam ediyor. Çok geniş oyuncu kadrosuyla izleyicisine heyecanlı dakikalar yaşatan Uyanış Büyük Selçuklu’da büyük sırrın  açığa çıkmasıyla tansiyonun yükseldiği geçtiğimiz haftanın ardından yayınlanacak yeni bölümde diziye Ogün Kaptanoğlu dahil oluyor. Ogün Kaptanoğlu, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Melikşah’la düşman olan amcaoğlu Turanşah karakteriyle ekranlara gelecek.

TRT 1’in geniş kitlelerce büyük beğeni toplayan tarihi dram türündeki dizisi ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’nun yeni bölümünden itibaren Ogün Kaptanoğlu da izleyici karşısına çıkacak. Başarılı oyuncu, Turanşah karakterine hayat verecek.

Büyük sır yüzünden Saray ile İsfahan çalkalanırken ve ortalığın adeta yangın yerine döndüğü esnada Turanşah  Selçuklu topraklarına gelmiş ve Melikşah’ı Tekiş’in ardından oldukça zorlayamaya başlamıştır Zamanında Turanşah’ın babası Kavurd Bey’in Melikşah’la taht savaşına girip kaybetmesi ve de Nizamülmülk’ün önerisiyle de öldürülmesi sonrası hem Melikşah’ı hem de Nizamülmülk’ü baş düşmanı gören Turanşah’ın saraya gelişi taşları yerinden oynatacak. Üçlü arasında neler yaşanacağı merakla beklenecek.

Yapımcılığını ve proje tasarımını Emre Konuk’un üstlendiği, senaryosunu ise Serdar Özönalan’ın kaleme aldığı dizide birbirinden ünlü oyuncular yer alırken Uyanış Büyük Selçuklu her hafta Pazartesi akşamları saat 20:00’de ekranlara gelmeye devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.