Metot tüm bölümleriyle GAİN ekranlarında olacak

131

Hayalinizdeki bir işe sahip olmak için neleri göze alabilirsiniz? Bu işe sahip olmak için sizin rakipleriniz olanlara karşı neler yapabilir ve nelere katlanabilirsiniz?  O işe sahip olmak için kaç kez İnsan kaynakları görüşmeleri yapar ve bunları psikolojiniz kaldırabilir? Rakiplerinizle mücadele etmeye nereye kadar direnç gösterebilirsiniz? 

Dört aday ülkenin en büyük firmalarından birinde yönetici olmak için insan kaynaklarıyla mülakata girmek için hazırlanırken bu kişilerin sıra dışı iş görüşmeleri üzerinden insan psikolojisine ayna tutan Metot, İspanyol oyun yazarı Jordi Galceran’ın en bilinen metinleri arasında yer alıyor. 10 yıl boyunca ülkemizin köklü tiyatrolarından Semaver Kumpanya tarafından kapalı gişe oynayan tiyatro oyunu GAİN tarafından mini dizi olarak hazırlanarak izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Hayallerindeki iş için dört beyaz yakalının rakiplerini geride bırakabilmek adına kendilerinden beklenenlerin ne kadarını gerçekleştirebileceklerini ve arzuladıkları pozisyon için an be an geçirdikleri değişimleri çarpıcı bir şekilde gözler önüne seren kara komedi tarzındaki Metot, günümüz kapitalist sistemine yapılan en güzel eleştirilerden birisi olarak da değerlendiriliyor.

10 yıl boyunca tiyatro sahnelerinde yönetmenliğini Serkan Keskin’in yaptığı oyun GAİN ekranlarına da Serkan Keskin’in ilk dizi yönetmenliği ile hazırlanırken dizinin başrollerinde Serkan Keskin’e deneyimli oyuncular Sarp Aydınoğlu, Mustafa Kırantepe ve Şebnem Hassanisgoughi eşlik ediyor.

Seyirciye kahkaha dolu anlar da yaşatmaya hazırlanan ‘Metot’ Nisan ayından itibaren tüm bölümleri ile GAİN’de!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.