Sevgilisinin malı olmaktan memnun olduğunu açıkladı

69

Magazin dünyası önce Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk sonrası evliliği ile tanışan Şeyma Subaşı neredeyse her hafta yaptıklarıyla magazin dünyasına malzeme vermeye devam ediyor. Pandemi döneminin ilk günlerinde İtalyan Dj sevgilisini Türkiye’ye getirterek gündeme gelen Şeyma Subaşı ayrıca sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarıyla en çok konuşulan isimler arasında yer almayı başarmıştı.

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde sosyal medyada şu an birlikte olduğu Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin kendisine hediye olarak aldığı ve üzerinde “Sevgilimin Malıyım” yazılı tişörtü ile gündeme gelmişti.

Bu paylaşım üzerine sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olan Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın’ın sunduğu ‘Koltuk’ programının  konuğu oldu.

Buket Aydın programda Şeyma Subaşı’ya aslında herkesin merak ettiği “Tişörtünde yazan ve sevgilimin malıyım anlamına gelen cümle olay oldu. Sosyal medyada olay olan, her yere haber olan, ve yine seni eleştirilerin hedefine çeken o tişörtün giyerken, üzerinde sevgilimin malıyım yazdığının farkında olarak mı giydin?” sorusunu sordu.

Bu soru üzerine Şeyma Subaşı “Tişörtümde ne yazdığını bilerek giydim. Ve bunu bilinçli olarak sosyal medya hesabımdan paylaştım. Ben o malıyım lafını bir obje olarak görmüyorum. Zaten ben onun malı olmaktan da memnunum yani.” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.