Ünlü oyuncu abisiyle neden görüşmediğini açıkladı

117

16 Mart günü FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncularından Bige Önal babasını kaybetti. Aradan geçen süre içerisinde kendisini yavaş yavaş toparlamaya başlayan Bige Önal önceki gün bir arkadaşıyla Nişantaşı’nda görüntülendi. Çok üzüntülü olduğunu ve doktor randevusu için Nişantaşı’na geldiğini söyleyen oyuncu, üvey abisiyle neden görüşmediğiyle ilgili de konuştu.

Gazetecilerin ısrarı üzerine kısa kısa cevaplar veren Bige Önal “Bazı konular hakkında konuşmak istemiyorum. Bugün bir arkadaşımla doktor kontrolü için buraya geldim. Sağlığım gayet iyi ve daha da iti olacağım Sette çalışırken kendimize daha da fazla dikkat ediyoruz” dedi.

Gazetecilerin üvey abisi hakkındaki ısrarlı soruları karşısında Önal “Üvey abim Patrick ile yakın değiliz zaten hiç yakın olmadık. Üvey abimle tanıştığımda zaten 21 yaşındaydım. Aramızda bir husumet de yok. Sorun birlikte büyümemizle alakalı bir şey. Abim Almanya’da yaşadığı için öyle pek abi-kardeş gibi olamadık” dedi.

Babamın vefat haberini aldığımda çok üzüldüm. Babamın cenazesine katılmak için Almanya’ya gitmek istedim ama Covid-19 test sonucumun çıkması 24 saat sürdü. Bu da cenaze törenini kaçırmam anlamına geldi. Maalesef Covid-19 salgını yüzünden Almanya’dan Türkiye’ye gelemedim. Uçuş izni verilmedi” demişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.