Pelin Karahan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor

214

Önümüzdeki günlerde TRT 1 ekranlarında başlayacak olan Kıbrıs Türk halkının varoluş mücadelesini ekranlara taşıyacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde İnci’ye hayat verecek olan Pelin Karahan, “Bütün bu olayların gerçek olduğunu, yaşanmış olduğunu da bilmek, oynarken çok başka bir his uyandırıyor bende” dedi.

Yapımcılığını TMC Filmin üstlendiği ve TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan, yapımda başlıca rolleri Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi isimler paylaşırken güzel oyuncu Pelin Karahan dizide canlandırdığı İnci karakteriyle ekrana gelecek

Dizide Kemal Dereli’nin (Ahmet Kural) eşi ve iki kız çocuğu bir anne olan İnci karakterini canlandıracak olan Pelin Karahan dizideki karakteriyle adanın varoluş mücadelesinde savaşan güçlü kadının sembolü haline gelecek.  Böyle bir karakteri canlandırmaktan dolayı büyük bir heyecan ve mutluluk yaşadığını dile getiren Karahan sözlerine şöyle devam ediyor; “ Canlandırdığım karakter o dönemde bir çok aileden bir çok kadının gerçek hayatta verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Kendi halinde bir kadın aslında. Ailenin sevilen bir ismi olan Kemal ile evli, İki çocukları var ve mutludur. Kanlı Noel gecesi dediğimiz olay ile aile dağılmaya ve paramparça olmaya başlıyor. Burada İnci yaşanan olaylar sonrasında milletine devletine faydalı olmak için mücadeleye başlıyor. Böyle bir karakteri oynayacağım için çok ama çok mutluyum. Diziyi seyircinin. De çok beğeneceğini düşünüyorum” dedi.

Kıbrıs Türk halkının varoluş ve özgürlük mücadelesini, tarihi olaylar çerçevesinde ekranlara getirecek olan “Bir Zamanlar Kıbrıs”ın senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran, yönetmenliğini ise Hakan İnan üstleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.