Tövbeler Olsun bu hafta iki bölüm üst üste yayınlanacak

94

Ekranların sevilen komedi dizisi bu haftaya özel olmak kaydıyla iki bölüm üst üste yaşanacak.

Namzet Osman’ın hakkını helal edeceğini duyar duymaz hafızası birden yerine gelir. Namzet ve Osman sohbet ederken Osman’ın dikkati Namzet ‘in elindeki tesbihe takılır. Bu tespih  Osman’a yıllar öncesi ustası tarafından verilen tespihtir. Ve Namzet yüzünden kaybettiği tespihin izini sürmeye başlar.

Psikolog olarak bir iş yerinde iş hayatına başlarken ilk gün için hazırlıklarına başlarken Sercan yüzünden Buğra’da gergindir. Jale’ye ilan-ı aşk eden Kazım büyük bir heyecanla gelecek cevabı beklemektedir.

Nazmet’in hafızası yerine geldiği için Anıl ve Nazmiye, nikah için gün belirlediklerini Namzet’e söylerler. Anıl ve Nazmiye Osman’ın da onayını alarak nikah için hazırlıklara başlarlar. Azerbaycan’ dan gelen Adıgözel, beklenmedik bir şekilde Horanta Holding’in iş ortağı olur. Latife ise Hülya ile birlikte yepyeni bir ortaklığın temellerini atmaya hazırlanır…

Namzet ve Osman arasında tespihin ortaya çıkması üzerine büyük bir kavga başlar. Dr. Şevki Bey dahi Namzet ve Osman’ı sakinleştiremez. Aylin ev Buğra her zamanki gibi babalarının aralarında çıkan kavga yüzünden zor anlar yaşarlar. İnatçı ikiliyi bir araya getiren ise Anıl ve Nazmiye’ nin nikahı olur. Her şeye rağmen evlenmekten vazgeçmeyen aşıkların aldığı karar ise tüm aileyi şoke eder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.