Gönül Dağı’nda önce mutluluk, sonra hüzün

116

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana izlenme rekorları kıran Gönül Dağı aynı zamanda yayınlandığı gün sosyal medyada en çok konuşulan konuların başında geliyor. Yayınladığı gün izlenme rekorları kıran TRT 1’in başarılı dizisi Gönül Dağı yirminci bölümüyle ekranlara geliyor.

Gönül Dağı’nın yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak;

 Dilek Taner’in kendisine yaptığı evlilik teklifine düşünmeden evet demiştir. Şimdi iki aşık bu durumu ailelerine açmaya karar verirler. Ama her ikisinin de aldıkları evlilik kararlarını ailelerine açmaları o kadar kolay olmayacaktır. Onları bu açıklamaları sonrasında briçok sürpriz beklemektedir.

Zahide’nin kendisini akşam yemeğine davet etmesi üzerine Sefer akşam yemeğine gider. Yenilen yemek sonrasında ailece düğün konuşulurken Zahide ısrarla sade bir nikah töreninde ısrarcıdır. Devreye Muammer’in girmesi sonucu aileler nişan ve düğün konusunda anlaşırlar. Her iki aile hemen nişan hazırlıklarına başlarken Sefer ve Zahide’yi nasıl sürprizler beklemektedir?

Elif devamlı olarak kendisine baskı uygulayan Yaşar’ın baskılarına dayanamayarak nişan yüzüğünü atar. Nişan günü bu olayı gururuna yediremeyen Yaşar olay çıkarır. Kullandığı ilaçların etkisiyle sağlığı bozulan Cemile ise herkesi korkutacaktır. Hastaneye kaldırılınca ortaya çıkan gerçekler herkesi nasıl etkileyecektir?”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.