Benim Adım Melek 53.bölümüyle ekranlara geliyor

153

TRT 1 ekranlarında ikinci sezonu yayınlanan, ve yayınlandığı ilk günden itibaren etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” elli üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

18 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Cumali, Halil’i düşündüren gerçeği öğrenir…

Oğlu Halil’in uzun süredir kara kara düşünmesine neden olan gerçeği Cumali sonunda öğrenir. Öğrendikleri şey Cumali’nin de kendisini ve oğlu Halil’i de çıkmaza soktuğu gibi zor durumda bırakır. Cumali’nin peşini Seyitali bırakmaz. Halil ve Alpay arasındaki gerginliği ve Cumali’nin bu dertli hallerini anlamaya çalışır. Cumali,öyle bir çözüm bulmalıdır ki bu olaylardan hem kendisini ve Şirhanları kurtarabilmelidir? Cumali böyle bir çözüm bulabilecek mi? Halil’den sadece Melek değil aynı zaman da Seyitali’de bir açıklama beklerken, Halil uzun süren sessizliğini bozacak mıdır?  

Mithat, Seyran’ın onun hakkındaki fikirlerini öğrenmenin peşindedir. İkra ve Kerem abisini bulmak için Halfeti yollarındadır. Mehmet’in evinde bir ipucu ararlar. İkra’yı abisine kavuşturabilecek bir iz bulabilecekler mi?

Zümrüt konağın hanımının kim olduğunu herkese hatırlatmaya kararlıdır. Defne ve Vildan ile girdiği güç savaşını kazanabilecek midir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.