Tövbeler Olsun’da Namzet’in oyunu ortaya çıkıyor

87

Sıcak aile hikayesi ve birbirinden kaliteli oyuncularıyla TRT 1 ekranlarında yayınlanan, izleyicilerine keyifli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun”, yirmi beşinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Namzet kendisinin kaçırılmış olduğunu göstererek aklınca Kazım’a ders vermek isterken altınlarını beklenmedik şekilde kaybeder. Namzet Horanta, çöp kamyonuna yüklenen altınların peşinde zorlu bir kovalamacanın içine düşer. Ev halkı tüm gün Namzet’ ten haber alamayınca büyük bir endişeye düşer. Namzet ve Anıl’ın tekrar eskisi gibi dost olması ve barışması için çabaları boşa giden Ertan bu defa farklı bir plan peşindedir. Yaşanan karmaşaya bir de Osman’ın dükkanına hırsız girmesi ile ortalık bir anda karışır. Namzet’ in kaçırıldığını daha fazla saklayamayan Kazım olan biteni herkese anlatır. Kazım’ın anlattıkları sonrasında büyük panik yaşayan Horanta ailesi ise bu gizemi aydınlatmanın yolunu aramaktadır. Tüm aileler Dr. Şevki Bey’in muayenehanesinde toplanır ve  Namzet’ in başına gelen olayları çözmenin peşine düşer ve sonunda kaçırılma numarası yaptığı anlayıp ona büyük bir ders vermeye karar verirler. Başına geleceklerden habersiz olan Namzet ise Kazım’ın altınlarını bulmak için mücadele vermektedir.

Dr. Şevki Bey’in Namzet’e büyük bir ders vermek için planladığı oyun ne? Namzet’i düşeceği zor durumdan kurtaracak sürpriz isim kim? Namzet Kazım’ın olduğunu sandığı altınların gerçek sahibinin kendisi olduğu öğrenecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.