Çiğdem Tunç “Tövbeler Olsun” dizisine ayrı bir renk kattı

208

TRT 1 ekranlarında yayınlanan başrollerini İpek Tuzcuoğlu, Güven Kıraç ve Erkan Can’ın paylaştığı sevilen dizi Tövbeler Olsun ‘un yeni bölümünde Çiğdem Tunç rengarenk bir karakterle izleyici karşısına çıkacak.

Türkiye’nin unutulmaz sunucularından ve oyuncularından biri olan Çiğdem Tunç Tövbeler Olsun adlı dizide ünlü modacı Aleyna Yeşilpınar karakterini canlandıracak.

Dizi çekimleri sonrasında bir açıklama yapan Çiğdem Tunç “Yeni yıla sadece birkaç gün kala kendimi birden Tövbeler Olsun dizi setinde buldum. Keyifle izlediğim ve kadrosuna bakınca kendimi şampiyonlar ligine katılmış gibi hissettim.  Kadronun hepsi a’dan z’ye tüm bilgi ve birikimlerini bu diziye vermişler Hasan Kaçan, Çiçek Dilligil, Erkan Can, Güven Kıraç, kamera önünde bulunan diğer tüm oyuncular ve kamera arkasındaki yapılan her şey dört dörtlük. Böyle keyifli bir ortamda ve yapımda olmak benim için başımdan aşağı yıldızların yağması demek… Bana takdir edilen modacı “Aleyna Yeşilpınar” karakterine en güzel şekilde can verebilmek için, bendeki enerjiyi, çılgınlığı ve komikliği ,var gücümle dışarı yansıtmaya çalışıyorum. İlk set günümde sanki otuz bölümdür birlikte çalışıyormuşçasına beni kucaklayan tüm ekibe sonsuz teşekkürler ediyorum.

Bakalım çılgın Aleyna’yı ne tür maceralar bekliyor, kısmetse görelim ve çok gülelim. sözleriyle anlattı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.