Benim Adım Melek 46.bölümüyle ekranlara geliyor

13

TRT 1 ekranlarında ikinci sezonunda güçlü kadrosu ve etkileyici hikayesi ile yayınlandığı güne damga vurmaya devam eden Adım Melek” kırk altıncı bölümüyle heyecan ve duygu dolu serüvenine devam ediyor.

Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek”te bu hafta neler olacak:

Zümrüt’ün bir anda yüzüğü getirmesi üzerine Karadağlar ve Defne, büyük şaşkınlık yaşarlar… Hatice’nin haklı çıktığını söyleyen Kadriye gerçekten haklı çıkmıştır. Hoca’nın görüntüleri istemesi üzerine Emre ve Kerem ne yapacaklarına şaşırmışlar ve kararsız kalmıştırlar. Zümrüt’ün kendisinden ve başkalarından sır gibi sakladığı defterin peşine Ömer düşer. Defne ne kadar da Melek’in kendisini sakinleştirmeye çalışmasına rağmen Defne yerinde duramaz haldedir. Yüzüğün atılma sebebi olarak gördüğü Gülşad’la karşılaşan Defne ona hesap sorar.

Alpay’ın yaptıkları ve davranışları yüzünden Kenan ve Alpay’ın arası iyice gerilmeye başlamıştır. Aralarındaki yaşanan sorunlar sonrasında Kenan, nasıl bir karar alır? Nefise aldığı hangi haber karşısında yıkılır?

Sami’den sonunda kurtulduğunu düşünmeye başlayan Kerem, Sami’nin son hamlesi sonrasında şaşkına düşer. Bu hamle Kerem’i hiç ummadığı bir durumla karşı karşıya getirmiştir.  Ömer ile ilişkilerinde yeni bir sayfa açıldığını düşünen Defne hiç beklenmediği bir durumla karşı karşıya kalır.

Seyit Ali Antep’e döndüğünde Cumali’ye emanet ettiği, darmadağınık olan durumlar karşısında ne yapacaktır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.