Benim Adım Melek 45.bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor

245

Konusu ve oyuncu kadrosu ile büyük bir beğeniyle TRT 1 ekranlarında izleten ve seyircisine duygu dolu anlar yaşatan,  “Benim Adım Melek” kırk beşinci bölümüyle ekranlara geliyor.

“Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Ömer’in odasına giden Defne, ona kendisini ve aralarındaki geçmişi hatırlatmaya çalışmış, ancak tüm gayretine rağmen Ömer hiçbir şey hatırlayamamış ve şiddetle Defne’yi kolundan tutup odasından çıkarmıştı.

Defne yaşadığı bu olaydan dolayı üzgündür ve tüm aile çaresizlik içinde Ömer’in durumuna donup kalır. Yaşanan olaylardan dolayı Cumali mahcup bir şekilde özür dilerken öfkesini adeta  Zümrüt‘e söyleyerek çıkarırken Defne annesiyle birlikte üzgün bir şekilde konaktan ayrılır.

Defne’nin annesiyle konaktan ayrılmasını fırsat bilen Zümrüt bu durumu bahane ederek en başından bu yana onaylamadığı Ömer ve Defne’nin evliliğine engeller koymaya çalışacaktır.  Mithat Kerem’i Sami ve adamlarından kurtarmış ama ikisi de bayağı hırpalanmışlardır. Melek’in Alpay’a hamile olduğunu söylemesine sinirlenen Funda bu çocuğu doğurmak konusunda kararsızdır çünkü Alpay’ın nasıl bir baba olduğu ortadadır.

Ömer Defne’nin defterini bulur ve okumaya başlar. Antikacıları locaya yönlendirenin Kenan olduğunu öğrenen Halil bu durumu nasıl karşılayacaktır? Kenan, Vildan’a ulaşmaya çalışır. Oğlunun derdiyle uğraşan Vildan, Kenan’a nasıl karşılık verecektir? Emre’nin çektiği görüntüler karşısında kerem ne yapacaktır? Gülşad’ı Ömer’in yanında gören Defne durumu nasıl karşılayacaktır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.