Burnunu yufkayla silen fenomenden komedi gibi savunma

119

Sosyal medyada paylaştığı videolarla kısa sürede fenomen olan medya fenomeni Ebru Sever Türk son paylaştığı bir videoda elinde tuttuğu yufkaya burnunu sildiği görüntü sonrasında önce takipçilerinden ardından sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki gördü. Kendisine yapılan büyük eleştirilere sosyal medya fenomeni Ebru Sever Türk bugün yeni bir video daha yayınlayarak hakkındaki eleştirilere yanıt verdi.

Kendisinin defalarca sosyal sorumluluk projelerinde yer almasına rağmen bir kez olsun haber yapılmadığını belirten Ebru Sever Türk “Evleri başlarına yıkılan insanlara yeni evler yapıp yeni hayatlar sundu. Bunun gibi bir çok şey yaptık ama bir kez olsun bunları kimse haber yapmadı. Ben videoda ekmeği çevirip parmağımla gözümü siliyorum diye linç yiyorum. Asla ekmeği ayaklar altına almadığım gibi ekmeği duvardan duvara da vurmadım. Sosyal medyada bazı kişiler işi ölmüş rahmetli babama, dine, başörtüsüne kadar getirmiş olmanız gerçekten iğrenç. Bu olayın bir haber değeri yok, bana bu tarz basit haberlerle gelmeyin” ifadelerini kullandı.

Yayınladığı videoya “Eğer iyilikleri haber olmak için yapıyorsanız samimiyetinizden şüphe ederim” şeklinde yorum yapan bir takipçisine de yanıt veren fenomen, şu satırlara yer verdi: “Siz insanı çıldırtmak, çizgisini bozmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ben de insanım. Senin gibi duygularım var sinirlenip çizgimden çıkabiliyorum. Yeter ama.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.