Müge Boz ikinci çocuğu istediklerini açıkladı

138

Sunuculuğunu Mert Vidinli’nin yaptığı ve Perşembe günleri Trendyol Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular”ın bu haftaki canlı yayın konuğu Müge Boz oldu. Mert Vidinli’nin canlı yayında sorduğu tüm sorulara büyük bir içtenlikle cevaplar veren Müge Boz ikinci çocuğu istediklerini “Biz Vina’nın cinsiyetini dahi öğrenmek istemedik. Eşim ve benim için cinsiyetin bir önemi yok. İkinci çocuğumun da cinsiyetini öğrenmek istemeyeceğim, böylesi daha heyacanlı oluyor” dedi.

Müge Boz’a Murat Vidinli “En çok korktuğun şey nedir?” sorusuna ilginç bir cevap veren Boz “En çok uzaylılardan korktuğunu” söylerken boş zamanlarının büyük bir çoğunluğunu kitap okuyarak ve film izleyerek geçirdiğini belirten güzel oyuncu, uzaylılar beni kaçırır mı acaba diye aklından geçirdiğini, bu korkusunu bir ara eşi Caner’e de bulaştırdığını açıkladı.

Müge Boz kendisinin iyi bir ahçı olduğunu yaptığı yemekler sonrasında iyi dönüşler aldığını belirterek bir yaptığı yemeği bir daha yapmadığını, yemek yapmayı bir deney olarak gördüğünü belirterek en çok yaptığı yemeklerin Hindistan cevizi sütlü makarnayı ve böreği çok iyi yaparım dedi.

Kariyerinde başında yaşadığı talihsiz bir anısını paylaşan Boz “ Canlı yayında uzun süre konuştuktan sonra boğazının kuruması üzerine su içmesi gerektiği halde içmeyerek sesinin kısılması yüzünden canlı yayından çıkmak zorunda kaldığın ifade ederken salgın bittiğinde ailesiyle birlikte Londra ve Barcelona’ya gitmeyi çok istediğini söyleyen Boz, bu iki şehrin gözünde tüttüğünü listenin Amerika, Bali diye uzadığını belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.