Kalk Gidelim’de Seyfettin reklam yıldızı oluyor

141

TRT 1 ekranlarının güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle sevilen aile komedi dizisi “Kalk Gidelim” yüz otuz üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak:

Seyfettin köye mermer ocağı açılmaması için düşünmeden reklam sözleşmesi imzalamak zorunda kalır. Reklam sözleşmesinden aldığı parayı da Kelle İsmail’ e götürür.  Ama Kelle İsmail araziyi satmaktan vazgeçmiştir. Kelle kendisine Yasemin’in verdiği ders sonrasında artık o eski günlerine dönmüştür. Şimdi bir buçuk milyon doların ne yapılacağı durumu vardır.

Reklam parasını alan Seyfettin hemen gidip parayı geri verip anlaşmayı iptal etmek istese de buna Ferya ve Adam anlaşma yaptıklarını söyleyerek kabul etmezler. Artık o reklamı çekmekten başka çaresi kalmamıştır. Seyfettin bir buçuk milyon doları ne yapacaktır?

 Şakir’ i kaçırılarak Yılanlı dağına doğru götürüldüğünü Halim, Samim, Sadık ve İnsaf Efe’den haber alır almaz Şakır’i kurtarmak için yola koyulurlar. Şakır’in kendisini  kaçıran adamla ilgili olarak çok büyük bir sürpriz ortaya çıkar. Şakir bu durumdan nasıl kurtulacaktır?

 Seyfettin gün geçtikçe reklam filmi için gerilmeye başlar. Bu sıkıntılı dönemde Seyfettin’e en büyük destek Nurcan’dan gelir be onu çekimlere hazırlamaya başlar. Nurcan Seyfettin’in oyuncu koçu olsa da Seyfettin ev ahalisinden bu çekimi saklar. Seyfettin birden bire reklam filminin çekiminin yapılacağı gün bir star gibi kaprisli davranır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.