Tövbeler Olsun’da Namzet herkesten ne gizliyor

195

Başrollerini Güven kıraç, Erkan Can ve İpek Tuzcuoğlu’nun paylaştığı TRT1 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü büyük ilgi ve merakla beklenen aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun” on yedinci bölümüyle ekranlara geliyor…

13 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak:

Latife holding’e el koyulduğunu Aylin’den öğrenir öğrenmez soluğu Namzet ‘in yanında alır. Yaşanan olaylar için Namzet ise Osman’ı suçlamaktadır. Şirketin başına gelenlerden Nazmiye tek sorumlu olarak Anıl’ı görür. Nazmiye geçmişte Eda ve Anıl’ın arkadaşlıklarından dolayı Anıl hakkındaki şüpheleri daha da artar.  Nazmiye her ne olursa olsun. Namzet’e yardımcı olmayı aklına koymuştur ve  Nazmiye Eda ve Anıl’ı konuşturmak için Ertan’la iş birliği yapar. Ama bu işbirliği beklenildiği gibi gelişmez ve Ertan işlerin daha da karışmasına sebep olacaktır. Tüm bunlar olurken Namzet, Osman’ın mahallesinde yeni bir iş kurmaya kalkışır. Bu durum ise Osman’ı kızdıracak ikili arasında ipler yine gerilecektir.

Namzet’e olan öfkesi giderek artan Osman’ı ise Horanta ailesiyle ilgili kötü bir sürpriz daha beklemektedir.

Namzet’e karşı aşırı öfke duyan Osman’ı şoke eden gerçek nedir?, Ertan’ın Eda’ya verdiği sırlar başına ne işler açacak?  Namzet ‘in herkesten gizlediği planı ne?

Tüm bu soruların cevabı için 13 Aralık Pazar Saat 20.00’de TRT1’de

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.