Kalk Gidelim’de doğumda aksilikler yaşanıyor

175

Ekranların sevilen aile komedi dizisi “Kalk Gidelim” yüz otuz birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak:

Dudu, Perihan’ın kendisine yaşattığı sürprizi nedeniyle sancılanınca doğum için apar topar hastaneye götürülür. Dudu hastaneye götürülürken Şakir’den sayısız aksilikler rağmen güçlükle hastaneye varır varmasına ama bu sefer de inanılmaz bir olayla karşılaşır.

Seyfettin ve Sevda çocukları Badegül ve Halim’ in durumundan şüphelenince çocuklarını sorguya almaya karar verirler ve çocukları mecburen gerçekleri Seyfettin ve Sevda’ya anlatmak zorunda kalır. Sevda ve Seyfettin Badegül’ ün çocuğunun olmayacağını öğrendiklerinde gösterdikleri tavır gerçek bir aile dayanışmasının örneği olacaktır.

Samim Kelle İsmail’in evinde yakalanınca mecburen sabaha kadar esir kalır. Yasemin babasının Samim’ e kötülük yaptığını düşünerek çok üzülür ve artık yeni bir plan yapar ve bu plandan Samim’in dahi haberi yoktur.  Normal doğum için hastaneye yatan Dudu doğum için hazırlanırken Perihan bebeğin ismini koymak için bir plan yapar. Şakır’i bebeğin ismi konusunda da ikna eder. Dudu doğumu beklerken, Şakir annesinden aldığı taktikle gerekli hazırlıkları yapmaya başlar.

Seyfettin’in isteğini yerine getiren İnsaf 153 ineği toplar. Kelle İsmail ile aralarında olan ahır sorununu da halleder. Sonunda Kelle İsmail, Seyfettin’e karşı yenilgiyi kabul etmek zorunda kalır. Ama yenilen pehlivan güreşe doymaz misali yeni bir rövanşa hazırdır. Bütün aile Dudu’nun doğumuna kitlenmişken  “Saz” bebeğin doğumuyla büyük bir şok yaşar…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.