Haldun Dormen’den iyi haber

216

Türk tiyatrosunun duayenlerinden 92 yaşındaki Haldun Dormen 22 Kasım günü sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda koronavirüse yakalandığını takipçileri ile paylaşmıştı.

Türk tiyatrosunun duayen ismi Haldun Dormen Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Bazı şikayetlerim olunca kendime test yaptırdım ve yapılan test sonucumun pozitif olduğunu öğrendim fakat durumum gayet iyi. Kontrollerimi yapan doktorlarımın ortak fikri her şeyin olumlu yönde seyrettiğini bildirdiler. Lütfen nerede olursak olalım kendimizi ve çevremizdekileri en güvenli şekilde korumaya, maskemizi takmaya ve sosyal mesafeli kalmaya dikkat edelim. Hep birlikte bu virüsün üstesinden geleceğimize inanıyorum” ifadelerini kullanarak takipçilerine koronavirüse yakalandığını açıklamıştı.

Yaklaşık 2 haftadır tedavisine devam edilen usta tiyatrocu bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumu hakkında “Sağlığıma tekrar kavuşuyorum. Bu süreçte bana destek olan doktorlarıma, hastane çalışanlarına, asistanlarıma, arayan soran tüm dostlarıma, sevgili gelini Ayşe Arman’a ve oğlum Ömer Dormen’e sonsuz teşekkürler” dedi.

Ünlü tiyatrocu tedavisinin tamamlanmasının ardından hastaneden taburcu edilirken Haldun Dormen’in gazeteci gelini Ayşe Arman ise “Hocaların hocası, büyük usta Haldun Dormen nihayet dün hastaneden çıktı. Doktor ve sağlık personelinin olağanüstü özverili corona tedavisi sonucu iyileşti. Şimdi evinde istirahat ediyor. Allah bizi hastaneye düşürecekse, ülkemizde düşürsün” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.