Yasak Elma dizisinde yaprak dökümü devam mı ediyor?

237

FOX TV.’de yayınlanan ve ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma’nın yeni bölümlerinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Yasak Elma’nın başrol oyuncusu Talat Bulut rol gereği ölerek dizi kadrosundan ayrılmasının ardından kadroya daha sonra katılan Barış Kılıç, Buse Buçe Kahraman, Gökhan Alkan ın ardından Ender ile Kaya’nın oğlu Yiğit’e hayat veren Doğaç Yıldız diziden ayrıldı.

Yasak Elma dizisinin kadrosunun önemli isimlerinden biri olan dizide Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade hakkında iddialar gündeme geldi.

Sosyal medyada paylaşılan iddialardan biri de  Yasak Elma dizisinde Şahika karakteriyle ekrana gelen Nesrin Cavadzade’nin 90. bölümde diziden ayrılacağına medyanın gündemine gelmesine rağmen şu ana kadar konu hakkında ne oyuncudan, ne yapımcıdan ne de FOX TV.den konu hakkında herhangi resmi bir açıklama yapılmadı.

Feride, Yıldız’ı ilk gördüğü andan itibaren sevmemiştir ve oğlunu bu konuda doldurur. Çağatay’ın ciddi bir ilişki istememesi Yıldız’ın geri adım atmasına sebep olur. Halit’in vefatından sonra herkes dağılmıştır. Yıldız istediklerini alamamanın derdine düşmüşken, Ender ve Şahika şirketteki yeni oluşuma ayak uydurmaya çalışırlar. Hasan Ali Kuyucu, Argun Holding’in yeni ortağıdır ve ne yazık ki, geldiği yerin karışıklığından haberi yoktur. Yıldız ise hayal ettiği sakin ve düzenli hayatı yeni tanıştığı Çağatay’da bulacağını sanır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.