Yağmur Sarnıç’tan büyü iddiası

82

Galatasaray’ın ve milli takımımızın eski futbolcularından Emre Aşık kendisini aldattığı iddiasıyla Yağmur Aşık’tan boşanmak için dava açmıştı. Boşanma davaları devam ederken bir çok konuda çift karşı karşıya gelirken ayrıca Yağmur Aşık başka olaylara gündeme gelmişti.

Hatırlanacağı üzere Yağmur Sarnıç en son bulunduğu araçta iddialara göre sevgilisi ile seyehat ederken araçlarında uyuşturucu bulunmasıyla gündeme gelirken eşi Emre Aşık içinde , “Emre’nin E’si kalmayacak. Türkiye’de seni bitireceğim” diyerek kendisini tehdit etmesi üzerine Emre Aşık eşi Yağmur Sarnıç’ı savcılığa ihbar etmişti. Öte yandan çiftin çekişmeli devam eden boşanma davası dün Aile Mahkemesi’nde görüldü. Gizlilik kararı nedeniyle basının içeri alınmadığı duruşmada Emre Aşık ve Yağmur Aşık yüz yüze geldi.

Aile Mahkemesi’nde görülen davada tanıklar dinlenirken Yağmur Aşık mahkeme çıkışından Evimi elimden aldınız. Nafakamı elimden aldınız” diyerek duruşma salonunun önünde sinir krizi geçirdi. Ayakkabısının topuğu kırılan Yağmur Aşık, adliyeden sendeleyerek ayrıldı.

Yağmur Sarnıç duruşma sonrasına evine gittiğinde dolabında 7 kez düğümlenmiş bir ip buldu. Bulduğu düğümlenmiş ipin büyü olduğunu düşünerek Instagram hesabından “Evliliğimi bu büyülerle bitirdiniz bizi düşman ettiniz. Ah hacı anne senin yatacak yerin yok. Oğlunun yuvasını sen yıktın sen bizi bu büyülerle düşman ettin. Ama ben de parmak izinden bulacağım ve seni dava edeceğim. Yatacak yerin yok. Dilerim kas kusarak geberin pislik büyücü şeytanlar sizi.” paylaşımını yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.