Gönül Dağı dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor

156

Yayınlandığı iki bölümle kısa sürede izleyicisinin büyük beğenisini kazanan ve günün en çok izlenen dizisi olan Gönül Dağı bu hafta dördüncü bölümüyle TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Bu hafta yayınlanacak olan bölümde yine diğer bölümlerdeki gibi unutulmaz aşkların hikayesi anlatılmaya devam ederken son bölümde neler olacak?

Taner’in kendisini çocukluktan beri kendisini sevdiğini öğrenen Dilek’in duyguları karmaşık olur. Dilek kısa bir süre sonra Gönül Dağı’ndaki işlerinin bitip ayrılacağının haberini alınca gidip ve gitmemek arasında kararsız kalır. Dilek’in kasabadan beklenenden erken ayrılacak olmasına Taner razı olmak zorunda kalır.

Taner’in kaderine razı olmasına Veysel, Ramazan ve Cemile bir türlü kabullenemezler. Üçlü  Dilek’in kasabadan ayrılmaması Taner’den gizli bir plan yaparlar ve bir makinayı bozarak çalışmaları duracak hale getirirlerken Dilek ve ekibi makinanın tamirini nasıl halledeceklerini hesaplarken bütün yollar Taner’e çıkar. Taner makinayı tamir ederse Dilek kasabadan erken ayrılacaktır. Tamir etmezse de Dilek kasabada kalacaktır. Taner’in tercihi ne olacaktır?  

Yazdığıtüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor.. Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.