Masumlar Apartmanı zirvedeki yerini korumaya devam ediyor

152

Salı günleri TRT’1 ekranlarından yayınlanmaya başlayan Masumlar Apartmanı dizisi tüm rakiplerini geride bırakarak reyting listesinde birinci olmayı bu hafta da sürdürdü. Kadrosunda barındırdığı birbirinden güçlü oyuncu  kadrosu ve ilginç hikayesiyle dikkat çeken dizi yayınlandığı ilk bölümden bugüne kadar zirvedeki yerini kimseye bırakmadığı gibi aynı zamanda kendi rekorlarını da egale etmeye devam ediyor

Her hafta Sosyal medyada Twitter’da  ve Youtube’da listeye zirveden giren ve en çok konuşulan konular listesinde ilk sıradaki yerini koruyan Masumlar Apartmanı, bu hafta da zirvedeydi.

Yapılan reyting ölçümleri sonrasında Masumlar Apartmanı tüm kategorilerde açık ara liderliğini korudu.

Son bölümde neler oldu?

İnci ve Han’ın evlenme kararı aldıklarını açıklaması Masumlar apartmanında deprem etkisi yaratır. İnci ile kurduğu kabusların gerçekleşmesi Safiye’yi tedirgin ederken Haluk, Han’a karşı evlilik kozunu kullanarak kendisini borç batağından kurtarmaya çalışır. Han’ın karanlık taraflarını öğrenmeye başlayan İnci artık içinden sevdiği adamın kim olduğunu sorgulamaya başlar.

Neriman ve Ege aynı okula gitmeye başlamalarına rağmen arkadaşlıkları tüm olumsuz şartlara rağmen ilerler.  Uygar ve İnci’nin aynı radyoda birlikte çalışmalarını kabul etmiş olarak gösteren Han’ın asıl amacı çok farklıdır. Gülben Safiye’nin yaptığı plan sonrasında zor durumda kalır ve onu kendisinin güvenli alanı olarak gördüğü evinde kötü bir sürpriz beklemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.