Masumlar Apartmanı dizisi rekora doymuyor

107

TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan yayına girdiği günden bu yana  hem yurt içi hem yurt dışından büyük beğeni toplayan, ve kısa bir süre içinde  milyonlarca izleyiciyi ekranları başına adeta kilitleyen “Masumlar Apartmanı” izlenme oranları ve sosyal medyada ‘atıf’ açısından rekora doymuyor. Yayınlanan ilk dört bölümü büyük bir beğeni ile izlenen dizinin televizyon izlenme oranlarına ilişkin yapılan ölçümler ve sosyal medyada atıfta bulunulma açsından son derecede etkili bir grafik oluşturmuş bulunuyor. İlk dört bölümünde diğer dizilere açık ara fark atan dizi artık sadece kendi kendisiyle yarışmaya başladı.

Reyting (izlenme oranı) konusunda da Masumlar Apartmanı önemli bir başarıya imza atarak hem AB grubunda ve ABC1 grubunda birincilik elde ederken Türkiye’de izlenme oranlarını alt üst eden Masumlar Apartmanı’nın beşinci bölümünün de aynı performansı sağlaması bekleniyor.

Masumlar Apartmanı adlı dizide Türkiye’nin birbirinden ünlü isimleri ve deneyimli kadrosu bulunurken,, tüm oyuncu kadrosunun sergilediği performans özellikle sosyal medyada dizinin yayınlandığı gün ve ertesi gün en çok konuşulan konuların başında olmaya devam ederken dizinin konusu da seyircisine büyük bir merak uyandıran, izleyenin hayatına dokunan özgün senaryosu ile yeni bölümlerde kendi rekorlarını egale etmeye çalışacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.