Mel Gibson’da korona virüse yakalanmış

270

Oynadığı Brevheart “Cesur Yürek” filmi ile Oscar ödülü kazanan ünlü aktör ve yönetmen Mel Gibson’un (64), Nisan ayında koronavirüse yakalandığ öğrenildi. Ünlü oyuncu Mel Gibson korona virüse yakalandıktan sonra bir hafta tedavi gördüğü ve tedavisinde kullanılan “Remdesivir” adlı ilaç sayesinde korona virüsten kurtulduğu ve sağlığına kavuştuğu öğrenildi.

Dünya genelinde korona virüs algını sonrasında bir çok ünlü isim korona virüse yakalanmış bazı ünlü isimler gördükleri tedaviler sonrasında sağlıklarına kavuşurken bazı ünlü isimler hayata veda etmişti.

Mel Gibson’ın korona virüse yakalandıktan sonra ABD’nin Los Angeles kentinde bulunan özel bir klinikte gizli bir şekilde  tedavisine başlandığını ve gördüğü tedavi sonrasında tamamen iyileştiği öğrenildi. Ünlü oyuncunun basın danışmanı yaptığı açıklamada “Mel Gibson korona virüse yakalandıktan sonra hemen özel bir kliniğe yatırıldı. Kendisine burada Remdesivir adlı ilaçla tedavisine başlandıktan sonra kısa bir sürede iyileştiği ve bir hafta içinde yapılan bir çok testin pozitif çıkmasının ardından en son yapılan testinde test sonucunun negatif çıkması sonrası tedavisi tamamlanarak taburcu edildi” dedi.

Hollywood ve dünya sineması “Mad Max” adlı ünlü film serisiyle Mel Gibson’u tanırken ilerleyen yıllarda Cehennem Silahı film serisiyle ününe ün katmış daha sonra hem başrollerinde oynadığı ve hem yönetmenliğini yaptığı Cesur Yürek adlı filmle Oscar kazanmıştı. Gibson daha sonraki yıllarda bir çok ödül kazanırken yapmış olduğu “İsa’nın Çilesi” adlı filmle Hristiyan dünyasının büyük tepkisini çekmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.