Kalk Gidelim’de köyü terk eden edene!

278

TRT 1 ekranlarının sevilen komedi dizilerinden biri olan “Kalk Gidelim” yüz dokuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in yeni bölümünde neler olacak:

Halim’in Badegül’ ün köyü terk etmesi sonrasında büyük üzüntü yaşanacağı düşünülürlek durum hiç böyle olmaz. Aksine Badegül’ün köyden ayrılması sonucu daha neşeli olduğu gözlenirken Samim aslında Badegül’ün köyden ayrılma olayının düzmece bir oyun olduğunu ortaya çıkarır.

Nurcan kocasının kaybolmasının ardından onun bıraktığı notu fark eder ve bunun bir plan olduğunu anlar. Nurcan kocası Mustafa Ali’yi bulmak için Seyfettin’le birlikte peşine düşer. Ancak Mustafa Ali’yi bulmak o kadar kolay olmayacaktır. Mustafa kurnaz bir plan yaparak gönüllü orman işçisi olarak boğaz tokluğuna hem de yıllardır patron olmasına rağmen elleri bu işe yatkın olmadığı halde çalışmaya başlamıştır.

Sevda ile Meryem Badegül’ ün köyü terk ettiğin öğrendiklerinde büyük bir şok yaşarlar. Meryem yeğeninin köyden gitmesini bir türlü kabullenmek istemez. Sevda ise Badegül’ün oğlunu terk etmesini kabullenmek istemez. Ama Halim’in rahat tavırları Sevda’yı daha fazla endişelenmeye sevk edecektir.

Ercan’a parasını kaptıran Şakir son çare olarak banka kredisi kullanmak üzere Muğla’ya gidince Dudu da Şakir’in peşine düşer. Şakir’ in bankada kredi müracatı yapmak için beklerken Dudu’nun sırrı ortaya çıkar ve bu sırrı Samim’de öğrenmiş olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.