Begüm Akman’dan “Ne Olursun”

30

Daha henüz küçük yaşlarından itibaren müzik eğitimleri almaya başlayarak adeta müzikle iç içe büyümeye başlatan Begüm Akman müzik alanında okul yıllarında kendi adını taşıyan grubu ile hem sahne önünde hem sahnede gösterdiği performansla bir çok başarıyı yakalarken bu başarılarının kendisine getirdiği tecrübelerinin ardından kendisine ait içinde senfonik rock izlerini taşıyan ilk teklisi “Ne Olursun” adlı çalışmasını Ahenk Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Ne Olursun adlı şarkının söz ve müziği başarılı sanatçının kendisine ait olurken şarkının düzenlemesini  Akman &Fırat Dağdır ikilisinin birlikte yaptığı mix-mastering’i Burak Tanyolaç tarafından hazırlandı. Dinleyicisine farklı duygular yaşatacak olan senfonik rock tınılarının izinden giden “Ne Olursun” adlı şarkının klip çekimleri için Ataşehir Belediyesi’nin desteği ile çekilen klipte yönetmen koltuğuna Ozan Varol otururken klip çekimleri için stilist Yağmur Yüksel ile çalışıldı.

Begüm Akman ilk teklisi hakkında duygularını“İçimde her zaman melankolik ve karanlık ruhlar barındıran müzikleri dinlemekten büyük keyif alırım. Bunları dinlerken aynı zamanda hem kendimi daha iyi hisseder hem kendimi bulurum. Müzik benim için ya siyahtır ya gridir. Başka bir renk değildir. Müzik insanları melodisi ve notaları ile içine çeker. Bundan sonraki tüm çalışmalarımda bu çalışmamda da olduğu gibi senfonik rock ruhuna daha çok yer vereceğim” şeklinde ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.