Esra Erol pandemi döneminde kendisini resme vermiş

58

YouTube üzerinden yapılan Magazin Noteri adlı programa usta magazinci Ali Eyüpoğlu , İlkay Buharlı ve uzun yıllardır televizyon ekranlarında programlar yapan başarılı sunucu Esra Erol konuk oldular. Esra Erol programda özel hayatı ve pandemi sürecinde neler yaptıklarını büyük bir samimiyetle anlattı.

Esra Erol programının formatından dolayı her gün bir çok ailenin sorununu ele aldıklarını ifade ederken Ali Eyüpoğlu “Türk aile yapısına hiç uymayan bu ailelerin kendilerini savunduklarında nasıl tahammül ediyorsun? Diyerek sorması üzerine Esra Erol “Aslında hiç tahammül edemiyorum. O kadar yıprandım ki bazen öyle anlar oluyor ki stüdyoyu terk edesim bile geliyor. Yayını hemen bitirip “Hoşçakalın sayın seyirciler” diyerek yayını bitirp evime gitmek istediğim olmuyor değil” dedi.

Yaşadığı pandemi sürecinin de kendisine sorulması üzerine Esra Erol” Bu süreçte tekrar resim yapmaya başladım. Gün içerisinde ufak ufak resimler yapıyorum. Kendimce akrilik boyalar ve dökme sanatı ile kendimce bir şeyler yapıyorum” diyerek çalışmalarından iki tanesini gösterdi. Esra Erol ayrıca bugün 9 yaşında olan oğlu İdris Ali’ye bir kardeş yapmak istediklerini ve hamileliğinin 6. Ayında bebeği düşürdüğünü ifade ederken bu yaşadığı olayın içsel hayatında bir dönüm noktası olduğunu , herkesin aslında bir kaderi olduğunu ama insanların sadece bunu yaşamakla mükellef olduklarını ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.