Tozkoparan final bölümü ile ekranlarda

236

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, ailelerin çocuklarıyla birlikte büyük bir merak ve heyecanla izledikleri Tozkoparan final bölümü ile son kez ekranlara geliyor.

Tozkoparan adlı dizinin final bölümünde seyircileri neler bekliyor.

Taş ve makinayı ele geçirmek için Kuzgunlar son hamlelerini yaparlar ve Mete’yi kaçırırlar. Mete’nin nerede olduğunu araştıran arkadaşları Mete’nin sakladıkları yeri bulamazlar. Sedef’in telefonu çalar. Arayan Kaya’dır ve Mete’yi kendisinin kaçırdığını, taş ve makinanın kendisine verilmesi halinde Mete’yi serbest bırakacağını söyler. Mete’nin nerede esir tutulduğunu bulurlarsa onu kurtaracağını düşünen çocuklar bisikletleriyle harekete geçerken büyüklerde çocuklara destek verir.

Planları başarısızlıkla sonuçlanırsa Kuzgunların istediği yere gitmek zorunda kalacaklardır. Mete’yi her türlü kurtarmak isteyen Salih çantasına makinayı ve taşı koyar. Onun için Mete’nin can güvenliği her şeyden ötedir. Tozkoparanlar gerekirse taş ve makinayı kaybetmek pahasına Mete’yi kurtarmaktan başka çareleri olmadığını bilmektedir.

Karayel ve Mavi Ay ekipleri güçlerini birleştirerek Mete’nin esir tutulduğu yeri bulabilecekler midir? Bisikletleri ile yola çıkan çocukların yaptıkları plan işe yaracak mı? Kaya, Mete’yi nerede esir tutmakta?  Kuzgunlar son kozlarını oynayarak makine ve taşı ele geçirebilecekler mi? Tozkoparanlar Kuzgunların elinde esir olan Mete’yi kurtarabilecekler midir? Yarım asırdır bir araya gelmeyi bekleyen makine ve taş sonunda bir araya gelecek mi?

Tüm bu soruların cevapları Tozkoparan’ın final bölümünde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.