Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya evlenmeye karar verdiler

68

2019 yılının en ses getiren aşk dedikodusu ünlü komedyen Cem Yılmaz ile ünlü sunucu Defne Samyeli’nin birlikte olmaları olmuştu. Ama iki ünlü isim ilişkilerini devam ettiremeyerek geçtiğimiz yılın sonlarına doğru birbirlerinden ayrılmıştı. Cem Yılmaz Defne Samyeli’den ayrıldıktan kısa bir süre sonra ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlamıştı. Koronavirüs salgını sonrasında 45 gündür aynı evi paylaşmakta olan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz bu süreçte birbirlerini daha iyi tanıyarak evlenmeye karar verdi.

KARANTİNA ONLARA YARADI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında yer alan habere göre Serenay Sarıkaya ile 2019 yılının Ekim ayından bu yana birlikte olan Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya’ya evlilik teklifi ettiği iddia edilirken Cem Yılmaz’ın uzun süredir ikinci kez baba olmak istemesi ve karantina sürecinde birbirlerini daha iyi tanımış olmalarından dolayı koronavirüs salgını sonrasında görkemli bir düğünle dünya evine girecekleri açıklandı.

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz çifti karantina günlerini birlikte arkadaşlarıyla da geçirirken geçtiğimiz günlerde Ozan Güven ve sevgilisiyle birlikte okey oynadılar. Okey oynarken iki okeyi de alnına koyan Serenay Sarıkaya’nın bu poz vermiş halini Cem Yılmaz fotoğraflamış ve daha sonra da Serenay Sarıkaya bu fotoğrafı Instagram hesabından takipçileri ile paylaşırken Cem Yılmaz’da sevgilisinin paylaşımına gül emojisi koymuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.