Nur Yerlitaş’ın duygulandıran son açıklaması

41

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın cenazesi koronavirüs kapsamlarından dolayı cenaze töreni yapılamadı. Ünlü modacının cenazesi Zincirlikuyu gasılhanesinden alınarak helallik alınması için mahallesine getirilirken ünlü sanatçı Sibel Can son kez gasilhaneye girerek dostunu son kez gördüğü dikkatlerden kaçmadı.

Bir çok ünlü isim ünlü sanatçının evine gelerek burada helallik alınırken hazır bulunurken ünlü modacının bir çok yakın dostu da burada hazır bulunurken Ulus Mezarlığı’nda bulunan annesinin yanına defnedildi.

Nur Yerlitaş’ın hayatını kaybetmeden önce en son katıldığı bir televizyon programında “ Şu dönem çok duygu dolu anlar yaşıyorum. Gözümde para pulun hiçbir değeri yok. Yemin ederim ki bu hayatta en değerli şey sağlık” dediği ortaya çıktı.

Nur Yerlitaş’ın en son 22 Haziran 2019 tarihinde TV 100 ekranlarında Okan Bayülgen’in programına katıldığı ve bu programda duygusal anlar yaşanmıştı. Nur Yerlitaş programda yaptığı açıklamalarda  “Artık daha dikkatli yaşamaya başladım. Bu dönemimde çok duygusal anlar yaşıyorum. Paranın hiçbir öneminin olmadığını bu dönemde öğrendim. Yemin ederim ki bu hayatta en önemli şey sağlıktır. Uzun yıllar çalışarak yaşam mücadelesi verdim ve işimde iyi bir yere geldim. Ama işimi eskisi kadar çok sevmiyorum. Öncelik benim için huzur ve sağlık. Hayatımda çok kötülük ve yanlışlıklarla karşı karşıya kaldım” ifadelerini kullanmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.