Hüsnü Şenlendirici oğlunu evlendirdi

27

Ülkemizde covid-19 salgını sonrası bir çok ünlü isim kendilerini karantina altına alırken Türkiye’nin en ünlü klarnet sanatçısı olan Hüsnü Şenlendirici’de kendisini çiftliğinde karantina altına alırken salgın döneminde medyadan uzakta tuttuğu oğlu Ergün Şenlendiricioğlu’nu evlendirdi. Çiftlikte yapılan nikah törenine covid-19 virüsü salgını dolayısıyla sadece çiftin ailelerinin katıldığı sade bir nikah töreni düzenlendi.

NİKAH ÇİFTLİKTE KIYILDI

Ünlü sanatçı Hüsnü Şenlendirici kendisine ait sosyal medya hesabından oğlu Ergün Şenlendiricioğlu’nun  nikah töreninden çekilmiş bir kare fotoğrafı takipçileri ile paylaşarak “Bir yastıkta bir ömürleri olsun. Evimiz bu zor günlerde şenlendi” notu ile paylaşırken Hüsnü Şenlendirici’nin bir çok takipçisi tebrik eden paylaşımlarla ünlü sanatçının bu mutlu gününe ortak oldular. Hüsnü Şenlendirici’nin oğlu Ergün Şenlendiricioğlu ise sosyal medya hesabından nikah töreninden bir kare fotoğrafı “Yolumuz güzel, aydınlık olsun. İyi ki” notuyla yayınladı.

HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ DOĞA İLE İÇ İÇE YAŞAM SÜRÜYOR

Hüsnü Şenlendirici doğup büyüdüğü Bergama ilçesine yakın bir yerde olan Kınık ilçesinde 5 yıl önce 10 dönümlük bir çiftlik satın aldıktan sonra çiftliğin bakımını yaptırdı ve içinde yüzme havuzu ve villa bulunan çiftliğinde son 4 yıldır klarnet kampları düzenlerken ara ara çiftliğinde yakın dostlarını da misafir ederken çiftliğinde şehir gürültüsünden uzak doğa ile baş başa mütevazi bir yaşam sürmeye devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.