Arka Sokaklar dizisi koronavirüse aldırış etmeden çekimlere başladı

142

Ülkemizde koronavirüs salgının başlamasının ardından bir çok kanal ve yapımcı ortak karar alarak koronavirüs tedbirleri kapsamında dizi çekimlerine ara verirken ATV ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı diziden sonra Kanal D ekranlarında yıllardır yayınlanan fenomen dizi Arka Sokaklar dizisi gerekli koronavirüs tedbirleri alarak dizinin yeni bölümlerinin çekilmesine karar verdi.

ZAFER ERGİN DİZİDE OLMAYACAK

Dizinin ilk bölümlerinden beri başrol oyuncusu olarak dizi kadrosunda bulunan usta oyuncu Zafer Ergin bu bölümlerde rol almayacak. Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstünün sokağa çıkma engeline takılan 77 yaşındaki Zafer Ergin yeni çekilecek bölümlerde rol alamayacak. Ayrıca dizinin yönetmeni olan Orhan Oğuz’da yaşının 72 olmasından dolayı koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı engeline takıldığı için dizi setinde bulunamayacak.

EKRANLARA SON STOK BÖLÜM GELDİ

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizi bu hafta son stok bölümü ile ekranlara gelirken dizinin yeni bölümlerinin çekimleri için dizi ekibinin bir araya geldiği ve yeni bölümün çekimi için hazırlıklara başladıkları öğrenildi.

Dizinin yeni bölümlerinin çekilecek olması sosyal medyayı ikiye bölerken büyük bir kesim dizi setinde bir çok insanın yan yana çalışmasının büyük sakıncalar doğuracağını düşünerek dizinin yeni bölümlerinin çekilme kararına sert bir şekilde tepki gösterirken bazı vatandaşlar sosyal mesafenin korunarak bir çok dizinin çekildiğini ifade ederek dizinin yeni bölümlerinin çekilmesinde bir sakınca olmadığını ifade ettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.