Akit TV.’nin sunucusunu ve annesi koronavirüsten hayatını kaybetti

89

Çin’de başlayan koronavirüs salgını sonrasında bir çok insan hayatını kaybederken bir çok ünlü isim de koronavirüsten hayatını kaybetmişti. Bunlara en son olarak koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden gazeteci Yücel Süleyman Usta eklendi. Gazeteci Yücel Süleyman Usta’nın 55 yaşında hayatını tedavi gördüğü hastanede koronavirüsten kaybetmesinin ardından 4 saat sonra yine aynı hastanede tedavi görmekte olan Yücel Süleyman Usta’nın annesi Nurhayat Usta’da koronavirüsten hayatını kaybetti.

Gazeteci Yücel Süleyman Usta uzun yıllar gazetecilik mesleğinin yanı sıra yazarlığını da yaptığı Akit Gazetesinin televizyonu olan Akit TV.’de yayınlanan Haber Analiz ve Sümen Altı adlı programların da sunuculuğunu yapmıştı.

29 Mart günü sosyal medya hesabından Yücel Süleyman Usta yaptığı son paylaşımında “ Yapılan test sonucunun maalesef pozitif olduğun öğrendim. Tedavi gördüğüm hastanede şu an karantina kısmına sevkim yapıldı. Tedavime burada devam edilecek. Önce Allah’a sonra da beni tedavi eden sağlıkçılara emanetim. Benim için dualarınızı eksik etmeyin” paylaşımını yapmıştı.

Gazeteci Yücel Süleyman Usta’nın vefatının ardından 4 saat sonra hayatını kaybeden annesi Nurhayat Usta’nın cenaze törenleri bugün gerçekleşti. Yücel Süleyman Usta ve Nurhayat Usta’nın bugün öğlen kılınan cenaze namazlarının ardından koronavirüs tedbirleri kapsamında az sayıdaki yakınları ve vatandaşlar tarafından Kanlıca Mezarlığı’na defnedildiği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.