Koronavirüse yakalanan Esra Balamir yaşadıklarını anlattı

53

Koronavirüs test pozitif çıkan ünlü sunucu Esra Balamir 18 gündür kendi evinde karantina altında yaşarken Kanal D ekranlarında canlı olarak  yayınlanan Neler Oluyor Hayatta isimli programa görüntülü olarak bağlanarak yaşadıklarını anlattı.

Programa telefon ile bağlanan Esra Balamir “ Kendimi gribe yakalanmış gibi düşündüm ve bulgular bu yönde idi. Evin içinde hep böyle dolaştım. Ev arkadaşımın ateşi bana göre daha yüksekti. Daha sonra arkadaşımın ateşi biraz daha yükselince kendisine test yapınca test sonucu pozitif çıktı. Bizimle iletişime geçen kişiler evden çıkmamamızı söyleyerek eve ilaçları gönderdiler. Benim bu sürede ne ateşim yükseldi ne öksürdüm. Sadece biraz ateş ve burun tıkanıklığı yaşadım.” Dedi.

Açıklamalarına devam eden Balamir “ İlaçları teslim ettikten sonra her gün aradılar. Hatta psikolojik destek için dahi aradılar. İlaçları kullanmaya devam edeceğim. İlaçlarım birkaç gün sonra bitecek ve bana tekrar test yapacaklar. Daha önce dalağım alınmıştı. Ama buna rağmen nefes alma sıkıntısı hiç yaşamamıştım. Ama yine de bu hastalığı atlatacağım ve vücudum bağışıklık kazanacak. Şu ana kadar solunum sıkıntısı çekmedim. 18 gün boyunca dışarı market için birkaç kez çıkıldı bir kez de dışarıdan pizza siparişi verdik. Evimize kimse çağırmadık ama bu hastalık gelip beni buldu. Sanırım ben koronavirüs taşıyıcısıymışım. Allah’tan dışarı çıkmamışım yoksa benim yüzümden birçok insan bu salgına maruz kalabilirmiş. Burnumdaki tıkanıklık gitti artık daha rahat nefes alıyorum. Yeni yapılacak testimin pozitif olacağını düşünüyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.