Kalk Gidelim’de soygun

72

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve usta oyuncu kadrosu, komedisi ve aile hikayesi ile izleyicisine keyifli anlar yaşatmaya devam eden “Kalk Gidelim” de yine bu hafta sular durulmak bilmeyecek.

Bu hafta 103 bölümü ekranlara gelecek olan ekranların tek aile komedi dizisi “Kalk Gidelim” de neler olacak.

Mustafa Ali’nin uzun zamandır kendisinden sakladığı tüm gerçekleri öğrenen Meryem’den öğrenmenin şokunu Nurcan üzerinden atamayacaktır. Her şeyi bırakıp İstanbul’a dönmeyi düşünürken geride hem ailesini hem Mustafa Ali’yi bırakmaya karar verir. Seyfettin’in uzun yıllardır herkesten gizlediği özel bir durumunu bilen bir kadının Dal ailesinin kapısını çalması herkeste bir huzursuzluk ve panik yaratacaktır. Gelen kadını hiç tanımadığın söyleyen Seyfettin kimseye bunu inandıramaz. İnandırmak için büyük çabalar sarf ederken Sümbül’ün elinde çok eski zamanlardan kalma bir fotoğraf tüm işleri alt üst edecektir. Sevda artık ister istemez Sümbül’ün ısrarlı tavırları sonrasında Seyfettin’i kıskanmaya ve çatışmaya başlar.

Meryem bir çocuklarının olacağını Ercan’a söylerken Şakir ile Ercan’ın ortak bir derdi vardır. Her ikisinin eşleri hamiledir ve her ikisi de aynı meyveyi aşermişlerdir. İki baba adayı eşlerinin aynı meyveyi aşermesi sonucu başlarının derde gireceğinden habersiz kendilerini bir soygunun içinde bulacaklardır ve bu beladan kurtulmaları düşündükleri gibi kolay olmayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.