İnstgaram’ın resmi hesabından ilk kez bir Türk’ün paylaşımı yapıldı

56

Sosyal medyada büyük boyutlarda hazırladığı yemekleri ve tarifleri ile kısa sürede sosyal medyanın en çok takip edilen fenomenleri arasına giren CZN Burak daha sonra da yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile büyük başarılara imza atmıştı. Sosyal medyada CZN Burak olarak tanınan Muhammed Burak bugün bir büyük başarıya daha imza attı.

INSTAGRAM CZN BURAK VİDEOSUNU PAYLAŞTI

Ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını sonrasında takipçilerinin evde kalmaları için çağrılarda bulunan CZN Burak vaktinin büyük bir kısmını evinde geçirmeye devam ederken evinden de yaptığı yemek videoları ve tariflerini sosyal medya hesaplarından paylaşan CZN Burak Instagram’da bir büyük başarıya imza attı. Instagram’ın 340 milyon takipçisi olduğu resmi hesabından evinin salonunda yemek yaparken çekilmiş olan görüntülerini Instagram kendi resmi hesabından paylaşarak resmi hesabından ilk kez bir Türk vatandaşının paylaşımını yapmış oldu.

Instagram’da 15 milyon takipçisi bulunan CZN Burak, Instagram’ın kendisini paylaştığı gönderi kendi sayfasında paylaşarak teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

KISA BİR SÜRE ÖNCE ÖRNEK BİR DAVRANIŞA İMZA ATMIŞTI

Ülkemizde koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan karar gereği 65 yaş üzerindeki vatandaşların sokağa çıkmalarının yasaklanmasının hemen ardından CZN Burak yaşlı vatandaşların ihtiyacını karşılamak için restoranlarında bulunan yaklaşık 1 ton bakliyat ve 2,5 ton civarındaki sebze ve meyveleri yaşlı vatandaşlara ulaştırmak için özel gıda kolileri hazırladı ve bu kolileri ekibi ile birlikte dezenfekte ederek ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.