Payitaht’ta kazanan kim olacak?

120

Dönem dizisi olarak Cuma akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” yüz on üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Her bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Payitaht Abdülhamid”in yeni bölümünde neler olacak:

Sonunda Abdülhamid demiryolu meselesinde planlarını gerçekleştirmiştir. Ama Heckler bu kez de Abdülhamid’in önüne yeni bir sorun getirmeyi başarır. Hecker’ı elindeki bir anlaşma ile durduracak olan Abdülhamid tam bu esnada anlaşma metninin ortadan kaybolması sonrası zor durumda kalır. Abdülhamid anlaşmanın diğer metnine ulaşmak için çaba sarf ederken Heckler Abdülhamid’i durdurmanın yollarını arar. Artık her ikisinin arasında hafiye ve istihbarat savaşı başlamıştır.

İngiliz sefaretinde çalışan Robert’i almakla görevlendirilen Halil Halid’in yeni görevi oldukça zordur. Heckler de Halil Halid gibi İngiliz sefaretinde hainlik yapan kişiyi aramaya başlamıştır.

Zekiye’yi Kemalettin konusunda Naime’nin kafasını karıştırmak içi uyarır. Bidar’ın artık tek bir hedefi vardır o da Abdülhamid’in kalbini tekrar kazanmaktır. Bunun için Abdülhamid’e çok özel ve anlamlı bir hediye gönderir.

Abdülhamid’den ümidini kesmiş olan Meziyet’e yeni bir kısmet çıkmıştır ve Meziyet artık Abdülhamid’den ümidini tamamen kestiği için teklifi kabul eder. Abdülhamid’in kurduğu tuzağa sonunda Blavatsky düşer. Blayatsky ile Heckler Abdülhamid’e karşı iş birliği yaparlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.