Kalk Gidelim’de Nurcan İstanbul hayatına geri dönüyor

173

TRT 1 ekranlarının sevilen aile komedi dizisi Kalk Gidelim aynı zamanda usta oyuncu kadrosu ile seyircisine keyifli anlar yaşatmaya devam ederken Kalk Gidelim dizisinde heyecan dinmiyor ve sular bir türlü durulmak bilmiyor. Bu hafta 102 bölümü ekranlara gelecek olan Kalk Gidelim’de neler olacak?

Mustafa Ali’nin yeniden fabrika sahibi olduğunu Nurcan, Meryem’den öğrenmenin şokunu bir tülü üzerinden atlatamamıştır. Tüm bunların üstüne bir de Duru’dan fabrikaya dair bir şok edici bilgi de alınca Mustafa Ali’ye kızgınlığı daha da artar. Tüm bunların ortaya çıkması Mustafa Ali’nin başını daha büyük bir derde sokarken aynı zamanda onu dönüşü olmayan bir yola sevk edecektir.

Ortağı Affan ve Nurcan ile ciddi sorunlar yaşamaya başlayan Mustafa Ali ciddi sorunlar yaşamaya başlar. Bu sorundan kurtulmak için Seyfettin’den destek ister ve istediği desteği almayı başarır. Ama Seyfettin’in desteğini alırken de İnsaf’ın da yardımına ihtiyaç duymak zorunda kalır.  Artık durum tam bir komedi olmuştur ve ilginç bir şekilde seyretmeye başlamıştır.

Nurhatçe’yi almak isteyen Behice ve Şerif başka bir şehire taşınmak isterlerken kendilerini ilk destekleyen de Ercan olur. Ama Ercan’ın da Suzan’la başı büyük bir derttedir. Suzan yavaş yavaş Ercan’ın kim olduğunu hatırlamaya başlarken Ercan’ın artık kurtuluşu yoktur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.