Şampiyon’da Kafkas Berlin yolunda

85

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, Şampiyon adlı dizi 23 bölümü ile izleyicisi ile buluşuyor.

Steiger ile maç yapmak için ringe çıkan Kerem aldığı darbe sonrasında yıkıldığı ringden kalkamamış ve mağlup olmuştur. Aldığı darbe yüzünden yerinden kalkamayan Kerem ambulansla hastaneye kaldırılırken bilinci kapanır ve ameliyata alınır. Ameliyat hiç kimsenin beklemediği bir şekilde sonuçlanacaktır. Maç bitmesine rağmen ring karışmıştır. Kerem’in köşesi ile Stieger’in köşesi birbirine girer. Olaylar yatışmak üzere iken Fırat gelir ve bir anda Steiger ile karşı karşıya kalır.

Fırat’ın maça çıkmamasını isteyen Elif maça çıkmama konusunda Steiger ve ekibi ikna ederler ama Zafer bir türlü ikna olmaz. Kerem’in maçı kaybetmesinden kendisini sorumlu tutan Zafer ringe havlu atabilecekken atmamış olmaktan dolayı vicdan azabı çekmektedir. Fırat çaresiz bir şekilde ilk hocası Yaman’ının yolunu tutar ve onu ikna etmek konusunda büyük sıkıntı yaşamaz. Yaman öğrencisi Kafkas’ın ardında duracak ve ona destek olacaktır.

Steiger ve ekibi Kafkas’a maça çıkma konusundan bir şart sunarlar. Bu şart kabul edilmediği takdirde maça çıkmayacağını söyler. Steiger’in teklifi Kafkas ile yapılacak maçın Türkiye’de değil Almanya’nın Berlin kentinde yapılmasını şart koşar. Fırat ve hocası Yaman ile birlikte Almanya’nın yolunu tutarlarken maç öncesi hiç beklemedikleri bir olay yaşarlar. Fırat rakibinden dahi alamayacağı sertlikte bir darbe alarak derinden sarsılacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.