Benim Adım Melek’te Ömer yaşayacak mı?

182

Etkileyici hikayesi ile TRT 1 ekranlarında büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ve izleyicisine duygu dolu anlar yaşatan “Benim Adım Melek” adlı dizi yirmi dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

 “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Yaşanan tüm olaylar sonrasında artık herkesin acısı birdir.  Herkes Ömer için dualar etmeye başlamıştır. Her şey bir anda unutulmuş ve herkes Ömer için kenetlenmiş adeta tek yürek olmuşlardır. Tüm bunlar yaşanırken Melek ise Defne’ye mi, Ömer’e mi üzülmeli yoksa kısa bir süre sonra görülmeye başlanacak olan mahkemeye mi dertlenmesi gerekirken çok yakın bir dostunun söylediği bir söz onu derin düşüncelere ister istemez itmeye başlar.

Defne’ye gönül sızısını dökercesine isyan eden Defne ne yapacağını bilmez bir haldedir. Melek evladına sıkı sıkıya sarılırken Defne perişan bir vaziyettedir.  Adnan’ın izini bulmaya yemin etmiş olan Kenan bu uğurda çabalamaya devam ederken, Funda her zamanki gibi hainliği ile Kenan’ın karşısına bir teklifle çıkar. Defne en sonunda babasının yanına gider ve ondan yardım talebinde bulunur.

Defne babasından ne için ve nasıl bir yardım talebinde bulunacaktır? Funda’nın Kenan’a teklifi ne olacaktır ve Kenan bu teklifi kabul edecek midir? Tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak olan Benim Adım Melek adlı dizinin 24.bölümünde bizlere olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.