Benim Adım Melek’te Defne ve Ömer kurtulacak mı?

70

TRT 1 ekranlarında herkesi ekranlara kilitleyen konusu ile seyircisine duygu dolu anlar yaşatan “Benim Adım Melek” yirmi üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

 “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Ömer ve Defne geçirdikleri kazadan sağ salim kurtulabilecekler midir ? Kazaya tanık olan kişi ne yapmayı düşünüyor?

Neler olduğunu bir türlü anlamadığı için deliye dönen Zümrüt’ün olayları ne zaman anlamaya başlayacağı büyük bir merak konusu olurken Cumali her zaman ki gibi yine Melek’i suçlamaya devam eder. Halil her ağızdan bir laf çıkması üzerine herkesi susturmak isterken Melek’in ana yüreği buna dayanamaz ve herkesin arasından dışarı çıkar ve nereye gideceğini bilemez bir halde kendisini evden dışarı atar.

Melek’in evden bir anda çıkması Alpay’ın babalığını bir anda açığa çıkarmıştır. Adnan için kurulan plan işlemeye başlamıştır veya Kenan böyle olduğunu düşünüyordur. Hastanede herkes tedirgin bir bekleyiş içerisinde iken yoğun bakım servisinden gelen kalp cihazının sesi kimleri gözyaşlarına boğulmasına neden olacaktır?

Melek evine geri dönecek midir? Adnan için Kenan ne planlar kurmuştur ve bunun olması durumunda Kenan’ı ne gibi zorluklar bekleyecektir? Alpay’ın babalığının ortaya çıkması kimlerin beklemediği bir davranış olacaktır?

Tüm bu soruların cevapları bu hafta yirmi üçüncü bölümü ekrana gelecek olan “Benim Adım Melek” adlı dizide…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.